Reagujte bez životopisu

Skladník HSH - Vodič VZV

HSH spol. s r. o.

Miesto práce
Veľké Zálužie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
950 EUR/mesiacmzda od 950,-€ v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby vrátenie tovaru.Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach.Zaisťovanie bezpečnosti tovaru.Zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade, kontrola záručných lehôt skladových zásob.Aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru.Spolupráca pri vykládke.Pracuje sa v skorých ranných hodinách plus občasná práca cez víkend. Práca v sklade na VZV

• raňajky zadarmo

• obedy vo firemnej jedálni za 2 eurá

• mesačný prídel 12 kg hydiny po odpracovaní 6 mesiacov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme Vám za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť, tímovosť

Spoločnosť HSH spol. s r. o. je na trhu viac ako 30 rokov. Zaoberá sa spracovaním hydiny a výrobou hydinových výrobkov. Sme rodinná firma s osobným prístupom k zamestnancom. Vyrábame výrobky s vysokou kvalitou, preto hľadáme zodpovedných zamestnancov, ktorí sa chcú podieľať na výrobe nad štandardne kvalitných a zdravých potravinách lokálneho pôvodu týchto produktov a na zdravom stravovaní obyvateľov našej krajiny.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Farkašová
Tel.: +421917639610
E-mail: poslať životopis
ID: 4672575  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac