Obchodný manažér

HSH spol. s r. o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.04.2021
900 - 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúsenosti uchádzača. Variabilná zložka mzdy do výšky 50% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti na pracovnej pozícii:
- zodpovedá za formulovanie a implementáciu strategických predajných plánov pre rozšírenie pôsobnosti na existujúcom trhu alebo pre preniknutie na nový trh.
- špecifikuje predajný plán z hľadiska objemov, obratov a rozpočtov,
- zodpovedá za vytvorenie a rozvoj efektívneho predajného a marketingového prístupu,
- zodpovedá za reprezentáciu spoločnosti a príslušné predajné politiky zákazníkom/odberateľom,
- reprezentuje spoločnosť a udržuje kontakt s kľúčovými zákazníkmi,
- pravidelne sleduje trh, potenciálnych zákazníkov, vývojové trendy a odbytové príležitosti,

- stravovanie vo vlastnej jedálni, nákup výrobkov za výhodné ceny, naturálna mzda

Informácie o výberovom konaní

Záujemcovia nech reagujú cez aplikáciu " poslať životopis"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

KAM, ASM

Počet rokov praxe

2

- manažérske, organizačné a komunikačné zručnosti,
- logické myslenie,
- schopnosť niesť zodpovednosť a podstúpiť riziko,
- flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť HSH spol. s r. o. je na trhu viac ako 30 rokov. Zaoberá sa spracovaním hydiny a výrobou hydinových výrobkov. Sme rodinná firma s osobným prístupom k zamestnancom. Vyrábame výrobky s vysokou kvalitou, preto hľadáme zodpovedných zamestnancov, ktorí sa chcú podieľať na výrobe nad štandardne kvalitných a zdravých potravinách lokálneho pôvodu týchto produktov a na zdravom stravovaní obyvateľov našej krajiny.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4042203  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac