Servisný pracovník (m/ž/d) - okná a dvere

HSF, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiac■ nástupný plat vo výške 1.300€; vyšší fixný mesačný plat v závislosti od praxe a kvalifikácie;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

■ vykonávanie záručného a pozáručného servisu pre zákazníkov spoločnosti (Slovensko, Rakúsko, Švajčiarsko, Nemecko)
■ odstraňovanie menších reklamácií (výmena skiel, kovaní a tesnení už namontovaných okien a dverí; ich nastavenie)
■ komunikácia so zákazníkmi pri odstraňovaní reklamácie
■ práca vhodná pre mužov

■ cestovné náhrady pri zahraničných služobných cestách
■ štvrťročná prémia 50€ za prítomnosť na pracovisku
■ 3% príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
■ vernostné finančné odmeny, príspevok na stravovanie
(životné a pracovné jubileum, narodenie dieťaťa)
■ príspevky na športové a kultúrne aktivity, príspevok na rekreácie
■ stabilný podnik, možnosť kariérneho rastu
■ predaj výrobkov so zamestnaneckou zľavou
■ pozitívne pracovné prostredie
■ bezproblémové parkovanie
■ úplné zaškolenie, možnosť zdokonaliť sa v nemeckom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

■ ukončené SOU, stredná škola
■ manuálna zručnosť, technické myslenie
■ ochota cestovať, aj do zahraničia
■ zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
■ ochota zdokonaľovať sa v nemeckom jazyku

Výroba plastových, hliníkových okien a dverí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mag. Jaroslava Cesnaková
Tel.: +421347960122
E-mail: poslať životopis
ID: 4589040  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac