Príprava stavebnej výroby

HSF System SK, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
1.4.2024
1 000 - 1 600 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy závislá od znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovanie kalkulácie prác pre stavebný projekt, príprava podkladov pre fakturáciu.
Spolupráca pri rokovaniach s dodávateľmi stavby.
Jednanie s obchodnými partnermi v oblasti cien dodávok a subdodávok.
Pravidelné informovanie a odsúhlasovanie s vedúcim pracovníkom pri dôležitých úlohách ako je vyhodnocovanie cenových ponúk, zmeny v cenových kalkuláciách, úpravy rozsahu diela a podobne.
Reprezentácia spoločnosti počas rokovaní s investormi a dodávateľmi.
Zabezpečenie prípravy zmlúv a dodatkov so zákazníkom.
Zodpovednosť za prípravu podkladov pre výberové konanie subdodávateľov.
Zodpovednosť za správnosť spracovanej cenovej ponuky.
Kontrola a spracovanie výkazu výmer ponúkaných prác a kontrola so zadaním.
Orientácia v platnej legislatíve (Stavebný zákon, Obchodný zákonník, normy a predpisy súvisiace s výrobnými procesmi vykonávanými na dodávaných stavbách, celkový prehľad materiálov, technologických postupov a technických noriem používaných v rámci spoločnosti, projekty realizovaných stavieb).
Znalosti o používaných materiáloch v stavebníctve.
Miesto výkonu práce – Slovenská republika, možnosť vysielania zamestnanca na pracovné cesty.

Vynikajúci pracovný kolektív, motivačná variabilná zložka mzda závislá od skúseností uchádzača, pravidelné osobnostné, profesijné a jazykové vzdelávanie, pravidelné firemné spoločenské aktivity a podujatia, stravné lístky v najvyššej hodnote.
13. a 14. plat, prémie, Multisport karta

Ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
CENKROS - Základy
AutoCAD - Základy
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analytické myslenie
pozornosť
spoľahlivosť
trpezlivosť
praktické myslenie
predstavivosť

Naša spoločnosť HSF System SK, s.r.o. pôsobí na slovenskom stavebnom trhu od roku 2010. Vznikla ako dcérska spoločnosť HSF System a.s., ktorá pôsobí na českom stavebnom trhu od roku 2002. Do dnešnej doby si HSF System SK, s.r.o. vydobyla pozíciu medzi významnými stavebnými spoločnosťami na Slovensku a svojím rastom a rozvojom ju stále upevňuje.

Realizujeme generálne dodávky stavieb, kompletné strešné a fasádne opláštenie moderných administratívnych, komerčných a priemyselných objektov vrátane ich rekonštrukcií. Zabezpečujeme projekciu aj prípadné developerské aktivity.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Migát
Tel.: +421948670075
E-mail: poslať životopis
ID: 4794264  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac