Stavebný technik, Majster

HSF System SK, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.5.2023
1 000 - 2 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy závislá od znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie a realizácia stavebných prác, ako aj s tým spojená obhliadka lokalít.
Vypracovanie kalkulácie prác pre stavebný projekt, príprava podkladov pre fakturáciu.
Včasné a nákladovo optimálne zaistenie potrebných zariadení, strojov a materiálov v súlade s koncernovými smernicami.
Koordinácia a riadenie personálu a subdodávateľov.
Spolupráca pri dodatočných rokovaniach alebo ich samostatná realizácia po odsúhlasení hlavným stavbyvedúcim.
Kontrola priebehu stavby a výsledkov stavby, zodpovedanie za dodržiavanie termínov.
Pravidelné informovanie a odsúhlasovanie s vedúcim skupiny pri všetkých dôležitých úlohách a problémoch technického a personálneho charakteru.
Reprezentácia spoločnosti počas rokovaní s investormi a dodávateľmi.
Zabezpečenie prípravu zmlúv a dodatkov so zákazníkom.
Zodpovednosť za prípravu podkladov pre výberové konanie subdodávateľov.
Zodpovednosť za súpisy a včasnú fakturáciu vykonaných prác voči zákazníkovi a subdodávateľov.
Orientácia v platnej legislatíve (Stavebný zákon, Obchodný zákonník, normy a predpisy súvisiace s výrobnými procesmi vykonávanými na dodávaných stavbách, celkový prehľad materiálov, technologických postupov a technických noriem používaných v rámci spoločnosti, projekty realizovaných stavieb).
Znalosti o používaných materiáloch v stavebníctve.
Riadne hospodárenie s prostriedkami zverenými spoločnosťou a strážiť a ochraňovať majetok spoločnosti pred poškodzovaním, stratou, zničením a zneužitím

Miesto výkonu práce - realizácia stavieb po celej SR, v prípade potreby ČR a Rakúska.

Vynikajúci pracovný kolektív, motivačná variabilná zložka mzda závislá od skúseností uchádzača, pravidelné osobnostné, profesijné a jazykové vzdelávanie, pravidelné firemné spoločenské aktivity a podujatia, stravné lístky v najvyššej hodnote.
13. a 14. plat, prémie, Multisport karta

Ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, pracovitosť, komunikatívnosť, flexibilita, organizačné schopnosti, zodpovednosť

Naša spoločnosť HSF System SK, s.r.o. pôsobí na slovenskom stavebnom trhu od roku 2010. Vznikla ako dcérska spoločnosť HSF System a.s., ktorá pôsobí na českom stavebnom trhu od roku 2002. Do dnešnej doby si HSF System SK, s.r.o. vydobyla pozíciu medzi významnými stavebnými spoločnosťami na Slovensku a svojím rastom a rozvojom ju stále upevňuje.

Realizujeme generálne dodávky stavieb, kompletné strešné a fasádne opláštenie moderných administratívnych, komerčných a priemyselných objektov vrátane ich rekonštrukcií. Zabezpečujeme projekciu aj prípadné developerské aktivity.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4538059  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac