Strojár, Operátor

HS Technik, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinská cesta 84, 013 11 Lietavská Lúčka
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov a zariadení v strojárskej firme - zákazková kaliareň, povrchové úpravy, brúsenie na guľato
Práca na 2 smeny. Prijatých uchádzačov zaškolíme.

- dlhodobá práca v modernej spoločnosti so stabilným príjmom
- príjemný kolektív, čistá prevádzka, zabezpečená strava (alebo stravné lístky )
- účasť na firemných akciách
- práca na hlavný pracovný pomer
- polročné odmeny vo výške až 50% z mesačného platu
- príplatky za prácu nadčas 50%
- príplatky za prácu cez víkend 50%
- vstupná lekárska prehliadka hradená firmou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme stabilná firma ktorá na Slovensku ponúka služby renovácie súčiastok a ich povrchovej úpravy už 30 rokov. Používame tie najmodernejšie technológie v našom odvetví a kvalita ktorú poskytujeme našim zákazníkom ale aj zamestnancom.

Naše služby: Zákazková kaliareň, indukčné kalenie, Termické nástreky, kovové, tvrdokovové a keramické, brúsenie na guľato na CNC brúskach

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2134829  Dátum zverejnenia: 16.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac