Zámočník

HS - Tec, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 - 1100€, podľa zaradenia a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V profesiách: zámočník, skladník, logista

Mzdové ohodnotenie pre riadny pracovný čas: 850-1100 € podľa praxe, schopností, výkonu. Dvojsmenná prevádzka, nadštandardné nadčasové príplatky: sobota 50% mzdy, noc 45%. 13.plat-70% mesačnej mzdy, stravné lístky 4,8€.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Výrobca upínacích zariadení pre upínanie obrobkov na kovoobrábacích strojoch.
Prevádzka:
Trenčín M.R.Štefánika 19 areál Merina. T.032 740 8806
Bánovce nad Bebravou, Partizánska 74A areál VOTEP T.038 536 9914, -11, -15

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

M.R.Štefánika 19
911 01 Trenčín

Kontakt

ID: 3621978   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 - 1100€, podľa zaradenia a výkonu