Umývač a prípravár motorových vozidiel

HS - PLUS, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
23.5.2022
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacodmeny a bonusy podľa výkonu strediska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Umývanie motorových vozidiel - nových, jazdených, po oprave, čistenie interiérov vozidiel, starostlivosť o zverené zariadenia, pomocné práce pri údržbe pracoviska a okolia.

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, precíznosť (presnosť), iniciatívnosť, spoľahlivosť, trpezlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Obchodná firma zaoberajúca sa predajom vozidiel zn. KIA , v oblasti služieb ponúkame servisné a pneuservisné práce, dodávku a montáž poplachových systémov narušenia, monitorovacích systémov, slaboprúdových rozvodov,. Na trhu pôsobíme od roku 1996.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4330419  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac