HW vývojový pracovník

HS electronic, spol. s r.o.

Miesto práce
Závodná, Nižná
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novovznikajúce R&D oddelenie medzinárodnej spoločnosti zameranej na výrobu a vývoj PCB zostáv, hľadáme kandidáta na pozíciu vývoj elektronických obvodov, ktorého hlavnou úlohou bude:
- detailný návrh analógových a číslicových elektronických obvodov pre spotrebnú elektroniku a testovaciu techniku
- návrh obvodového zapojenia, výber vhodných komponentov, návrh viacvrstvových dosiek plošných spojov, generovanie výrobných podkladov pre výrobu, prototypová realizácia a verifikácia
- spracovanie a vedenie vývojovej dokumentácie
- tvorba technických výkresov elektronických zariadení, systémov, oživovacie a testovacie postupy
- oživovanie a testovanie funkčnosti prototypov
- testovanie a servisná podpora elektronických zariadení
- zefektívňovanie existujúcich produktov a vývoj nových
- pracovník bude priamo podriadený materskej firme v Nemecku

Výhodou sú skúsenosti z týchto oblastí:
- práca s procesormi STM32, ATMEL, EM, EspressIf ESP32 Series
- skúsenosti v oblasti BlueTooth technológie (návrh HW&SW)
- návrh a vývoj elektroniky podľa EMC štandardov
- návrh DPS v návrhovom systéme Altium Designer
- tvorba testovacích špecifikácií na základe interných požiadaviek alebo požiadaviek zákazníka

ponúkaný nástupný plat (brutto): od 1500EUR/mesiac
- príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
- stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
- sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
- teambuildingové a iné firemné akcie
- pružná pracovná doba, Home office

Ak si sa v niečom z uvedeného našiel, tak neváhaj a pošli svoj životopis na nasledujúci email: [email protected]
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Altium Designer - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prehľadné znalosti obvodových riešení rôznych elektronických zariadení, t.j. analógovej a digitálnej elektroniky
- znalosti z oblasti EMC&EMI a schopnosť implementácie požiadaviek noriem do konštruovaných zariadení
- schopnosť blokového a podrobného návrhu HW konceptu; návrh, realizácia, oživenie, odskúšanie, validácia a certifikácia prototypu na základe zvoleného konceptu
- základné manuálne zručnosti potrebné pre konštruovanie elektronických zariadení
- prax v oblasti meracích postupov
- kreatívny prístup a analytické myslenie
- znalosti a skúsenosti v oblasti návrhu a realizácie mikroprocesorových systémov pre priemyselné aplikácie
- aktívne vyhľadávanie informácie o nových trendoch a technológiách v oblasti elektroniky
- prax v oblasti návrhu HW, meraní a vývoja produktu
- záujem o riešenie technických úloh, analytické zručnosti
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- otvorenosť a ochota učiť sa novým veciam v oblasti analógovej a číslicovej elektroniky
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
- analyzovanie a riešenie problémov
- tímová práca, flexibilita, samostatnosť, vytrvalosť

Spoločnosť HS electronic spol s.r.o. vznikla v roku 2003, ako pobočka zahraničnej firmy a je zameraná na výrobu elektronických podzostáv a zostáv pre zahraničných klientov. Spoločnosť poskytuje služby v oblasti automatizovaného SMD&THT osadzovania DPSiek, testovania osadených podzostáv a zostáv, návrh testovacích systémov a vývoj produktov pre spotrebnú elektroniku a priemyselné zariadenia.
ID: 3964502  Dátum zverejnenia: 20.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac