Poradíme Vám?

Hľadáme recepčnú do rodinného hotela v Jasnej

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Jasna ski resort, Jasná, Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.Od 4,50 € / hod. / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre šikovných ľudí, ktorých baví práca v hotelierstve. Máte skúsenosti s prácou recepčnej? Baví vás komunikácia s ľuďmi a úsmev na tvári vám nechýba? Pošlite nám svoj životopis.

Práca na recepcii hotela
Check in, check out hotelových hostí, starostlivosť o hostí,
registrácia a vedenie evidencie hostí, poskytovanie informácií o rezorte a blízkom okolí, práca s hotelovým systémom.
Základná administratívna činnosť, obchodná korešpondencia, vykonávanie a evidencia rezervácii, práca s registračnou pokladňou, platobným terminálom, vystavovanie faktúr za ubytovanie.
Súčinnosť pri inventúrach a fakturácii

Poskytujeme ubytovanie zdarma .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Náš klient pôsobí v oblasti poskytovania hotelových služieb a gastronómie vo viacerých regiónoch Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Matúš Taraš
E-mail: poslať životopis
ID: 4203452  Dátum zverejnenia: 15.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.