Reagujte bez životopisu

Poď pracovať do e-shopu v sklade so značkovým oblečením!

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
25.1.2022
650 EUR/mesiac32€ netto/1 deň Vyplácame vždy na konci týždňa na účet zamestnanca - nemusíte čakať na výplatný termín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš veľa voľného času a nevieš čo sním? Rád/a by si si privyrobil/a popri práci alebo štúdiu? Tak neváhaj a ozvi sa nám, ponúkame dlhodobú brigádu v čistom a teplom e-shope skladu s oblečením.

Pracovný čas je od 6:00/8:00 - 14:30, UTOROK až PIATOK.
Víkendy sa nepracuje.
Miesto výkonu práce - Stará Vajnorská, Bratislava

Odmena 32,80€ denne (pri odpracovaní 8h ; 4,10€ netto / h).
Za celý mesiac si môžeš privyrobiť aj 650€!

Ak budú s Vašou prácou spokojný, je možnosť nástupu aj na TPP!

Tvojou náplňou práce bude:

* vykladanie oblečenia do políc a regálov
* balenie oblečenia do krabíc
* práca so skenerom
* skladanie krabičiek v e-shope
* vychystávanie objednávok
* etiketovanie oblečenia a oštítkovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Náš klient a jeho produkty sú pretkané bohatou tradíciou výroby neformálneho oblečenia vo vysokej kvalite. Spája americkú ležérnosť s európskou eleganciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4173389  Dátum zverejnenia: 28.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac