Plavčík a pracovník rentalu - Štrbské Pleso - preplatíme plavčícky kurz!

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2021
Mzdové podmienky (brutto)
4,6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca plavčíka a záchranára na jazere Štrbské Pleso,
- pomoc pri zabezpečovaní chodu požičovne člnkov
- preventívna bezpečnostná činnosť na jazere,
- poskytnutie prvej pomoci,
- ošetrovanie úrazov,
- koordinácia pomoci s RZP, RLP.

Pracovný pomer na dobu určitú od 1.6. do 30. 9. 2021.

Práca v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier vo flexibilnom a mladom kolektíve.
Poskytujeme zaujímavý motivačný program, možnosť stravovania, lyžovania a rozsiahly sociálny program (celoročný prepravný lístok, aquapass, zamestnanecké pobyty, množstvo zliav a výhod).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Náš klient je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platné osvedčenie odbornej spôsobilosti, platný preukaz : PLAVČÍK ZÁCHRANÁR – KVALIFIKAČNÝ STUPEŇ „STRIEBRO“ - PLAVČÍK PRE OTVORENÉ VODNÉ PLOCHY

Vek min.18 rokov , zodpovedný prístup k práci, disciplinovanosť, pozornosť, lojálnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, sebaistota v rozhodovaní, schopnosť zvládať stres a krízové situácie, schopnosť rýchlej reakcie a rýchleho a správneho rozhodovania.

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4081758  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.