Hľadáme Daňového poradcu do rodinnej firmy so zahraničnou klientelou!

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu šikovných daňových poradcov v úspešnej slovenskej rodinnej firme so zahraničnou klientelou!! Získajte možnosť overiť si Vaše vedomosti z účtovníctva, poprípade skúsenosti z daňového poradenstva. Že Ste sa daňovému poradenstvu ešte nevenovali? Nevadí! Tu môžete začať.

Preukážte svoju znalosť z účtovníctva a anglického jazyka a začnite svoju kariéru teraz!!!

Vašou pracovnou náplňou bude:

* zodpovedanie za daňovú optimalizáciu nákladov skupiny
* poskytovanie daňového poradenstva vo všetkých oblastiach podnikania skupiny
* možné poskytovanie účtovného poradenstva vo všetkých oblastiach podnikania skupiny
* analýza a posudzovanie daňových príležitostí s prihliadnutím na špecifiká odvetvia podnikania klienta
* komunikácia s daňovým úradom a ďalšími inštitúciami
* príprava daňového priznania k dani z príjmu a dani z pridanej hodnoty

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1300€ + v závislosti od seniority kandidáta

* po roku 5 dní dovolenky navyše
* 13.plat
* semináre v zahraničí
* školenia preplácané zamestnávateľom
* jazykové kurzy
* možnosť kariérneho rastu
* odmeny za výnimočné projekty
* sociálny fond

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Náš klient je je audítorská a poradenská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

* znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
* skúsenosť z prostredia účtovníctva
* orientácia v slovenskej legislatíve a sledovanie jej zmien
* predošlá skúsenosť na pozícii daňového poradcu je plusom
* certifikácia daňového poradcu je výhodou
* samostatnosť a schopnosť rozumieť súvislostiam

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pribinova 25
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Diana Kubrická
E-mail: poslať životopis
ID: 3671204   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300€ + v závislosti od seniority kandidáta