Hľadá sa Prevádzkový technik s osvedčením na silnoprúd!

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Lozorno, Lozorno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800€ + v závislosti skúseností + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s vysokým stupňom údržby? Boli Ste už v pozícii, kedy Ste mali na starosti plán a exekúciu prevádzky, či už vo vlastnej réžií alebo Ste oslovovali externé firmy? A chcete pracovať pre nadnárodnú spoločnosť, ktorá je lídrom vo svojom odvetví?

Ste náš človek! Aplikujte sa na našu ponuku, Vašou pracovnou náplňou bude!

* oprava a revízia elektrických zariadení a technológii na prevádzke
* zabezpečenie oznamovacej povinnosti voči príslušným orgánom v zákonnej periodicite
* údržba budovy a vonkajších priestorov
* vykonávanie činností vodohospodára spoločnosti
* vedenie záznamov o spotrebe energií a vykonaných úkonoch
* podpora pre včasné zásobovanie náhradných dielov

* príspevok na dopravu
* pravidelné zvyšovanie mzdy
* strava zdarma priamo na pracovisku
* polročné odmeny
* možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* platná odborná spôsobilosť podľa § 24 elektrotechnik
* osvedčenie na obsluhu zdvíhacích zariadení (plošiny) a viazača bremien
* osvedčenie kuriča
* osvedčenie na prácu s tlakovými nádobami
* kvalifikácia revízneho technika je VEĽKOU VÝHODOU

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3669564  Dátum zverejnenia: 8.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800€ + v závislosti skúseností + bonusy