Pracuj ako vodič VZV v 2zmennej prevádzke- Galanta

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
základná výška mzdy je od 550,00€ brutto + (po splnení určitých podmienok- pozičný príplatok 170,00€ + dochádzkový bonus 50,00€ + výkonnostný bonus 50,00€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocou VZV vykladanie, nakladanie a skladovanie paliet s tovarom- zabalené televízory (8-12ks na jednej palete) do návesu kamiónov podľa požiadaviek;
vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru, prázdnych paliet LEN v rámci skladu;
skenovanie tovaru cez PDA a vypĺňanie nákladových listov;
zodpovednosť za bezpečnú prepravu tovaru na pridelenom VZV;
vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla;
podľa potreby paletizácia , repaletizácia a prebaľovanie tovaru.

pracovná doba pondelok až piatok
ranná zmena: 6:00-15:00
poobedná zmena: 15:00-22:00
(víkendy/ sviatky po dohode a podľa potreby)

Príjemné pracovné prostredie - stredne veľký sklad, 10-15 kolegov na jednej zmene,
4x ročne teambuilding všetkých zamestnancov,
13 a 14 plat podľa interných smerníc spoločnosti,
stravné lístky v hodnote 3,60€ (vy doplácate len 0,45€),
niekoľkokrát ročne rôzne drobnosti- pozornosť spoločnosti (niečo na letné osvieženie, jesenné otužovanie, zimné predvianočné obdobie, narodeniny),
po 2 rokoch prechod do interného stavu,
motivačný mzdový systém- zvýšenie platu je odrazom vašej práce,
vieme zabezpečiť dopravu zdarma z rôznych častí SR .

po úspešnom absolvovaní ústneho pohovoru dohodneme termín nástupu (utorky/ štvrtky)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť sa zaoberá:
logistickými a sprostredkovateľskými službami,
skladovaním a logistikou rozvozu,
logistickými manažérskymi službami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Osvedčenie na vedenie vysokozdvižného vozíka -prax aspoň 0,5 roka.
(V prípade ak máte záujem o prácu a vaše osvedčenie nie je platné vieme poskytnúť zaškolenie za zvýhodnených podmienok)

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3515197  Dátum zverejnenia: 28.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná výška mzdy je od 550,00€ brutto + (po splnení určitých podmienok- pozičný príplatok 170,00€ + dochádzkový bonus 50,00€ + výkonnostný bonus 50,00€)