Store manager/-ka značkovej predajne

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1300 EUR brutto + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte vzťah k móde? Ste komunikatívny a máte skúsenosť na pozícii Store manager / Zástupca store managera ? Potom hľadáme práve Vás!
Pre nášho klienta, spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou a predajom kvalitnej značkovej obuvi hľadáme šikovného človeka na pozíciu Store manager!

Čo bude Vašou náplňou práce ?

- riadenie a rozvoj tímu predajných asistentov a motivácia k lepším výsledkom
- zodpovednosť za profesionálny zákaznický servis, aktívny predaj na predajni
- analýza výsledkov predaja
- zodpovednosť za vzhľad predajne
- budovanie stálej klientely
- spolupráca s marketingovým oddelením
- reporting vedeniu spoločnosti

Čo Vám ponúkame?

- možnosť profesionálneho rastu
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- mesačný bonusový systém + motivačné súťaže
- systém školení a vzdelávania
- stravné lístky plne hradené firmou
- sociálny fond, pitný režim zadarmo (voda, káva a čaj na pracovisku).
- pohodlná pracovná uniforma a samozrejme pohodlná firemná obuv! :)

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.
Výberové konanie s vhodnými kandidátmi sa bude pozostávať z osobného stretnutia priamo na centrále spoločnosti Tower 115 (pri nákupnom centre Eurovea).
Našli sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis. Prosím nezabudnite doplniť aj text: Odoslaním životopisu na e-mail [email protected] v zmysle zákona o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise prevádzkovateľom HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

Svoj súhlas dávam na dobu 5 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty a to prostredníctvom e-mailu na adresu ([email protected]) alebo písomnou formou zaslaním na adresu spoločnosti HRQ SK s. r. o. so sídlom Pribinova 25, 811 09 Bratislava.
Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou a predajom značkovej kvalitnej obuvi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Čo očakávame?

- skúsenosť na podobnej pozícii
- schopnosť viesť a motivovať zamestnancov k plneniu plánov a cieľov spoločnosti
- profesionálny zákaznícky servis
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- obchodný duch / aktívny predaj na predajni /
- flexibilita, príjemné vystupovanie

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3323717  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 EUR brutto + bonusy