Manažér divízie EXCHANGE / projektový manažér

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu / kolegyňu, ktorý bude zodpovedný za vedenie najnovšej divízie spoločnosti (EXCHANGE) zameranej na sprostredkovanie zamestnancov zo zahraničia. Hľadáme predovšetkým silnú osobnosť, ktorá sa nebojí nových výziev, vie si nájsť vlastné cesty, vie nastaviť procesy pre svojich kolegov a dohliadať na ich dodržiavanie. Určite hľadáme administratívne aj manažérsky vyzretú osobnosť, ktorá vie v správny čas komunikovať správne veci a ak je potrebné urobiť aj nemožné.

Tvojou úlohou, bude okrem procesného nastavenia divízie aj:

- Samostatné budovanie divízie a jej neustály rozvoj
- Plnenie stanovených obchodných plánov divízie
- Príprava prezentačných materiálov, obchodných ponúk divízií, cenových kalkulácií a následne podpora členov tímu pri tejto činnosti
- Samostatné vedenie obchodných prípadov – klientov (KAM)
- Vedenie a podpora vedenia spoločnosti pri obchodných rokovaniach – nové obchodné príležitosti
- Samostatné vedenie rokovaní s klientom na prevádzkovej úrovni
- Celková zodpovednosť za komplexné vedenie administratívnej agendy realizovaných projektov divízie v spolupráci s členmi tímu
- Organizačné zabezpečenie odborných služieb divízie
- Komunikácia s orgánmi štátnej a verejnej správy – úrady práce, cudzinecká polícia, ambasády v zahraničí a pod.
- Vedenie evidencie zahraničných zamestnancov, správnych konaní a riešenie jednotlivých správnych prípadov
- Komunikácia s externými dodávateľmi služieb – letecké spoločnosti, ubytovacie zariadenia, poskytovateľov lekárskych služieb a pod.
- Pravidelné služobné cesty do zahraničia – aj mimo krajín EÚ
- Pravidelný reporting na základe nastavených procesov, požiadaviek vedenia spoločnosti a podpora členov tímu v prípade reportingu pre klientov

Prosíme vhodných uchádzačov, aby zasielali svoje životopisy, spolu s motivačným listom na alexandra.ferencikova@hrqgroup.com .

Dĺžku výberového procesu odhadujeme na 2 mesiace, preto prosím uchádzačov o strpenie pri jednotlivých vyhodnoteniach.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod alebo ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Od úspešného kandidáta očakávame:
- zvládanie náročných a stresových situácií
- neustále vzdelávanie v oblasti sprostredkovania zamestnania
- obchodné zručnosti
- silné analytické myslenie
- dôslednosť a precíznosť vo vedení jednotlivých správnych konaní
- silné komunikačné zručnosti a schopnosť komunikovať aj so zahraničnými partnermi
- právne povedomie
- prehľad v pracovno-právnej oblasti
- manažérske zručnosti a prirodzenú autoritu
- asertivitu a súčasne vysokú mieru zodpovednosti
- absolvovanie zahraničných služobných ciest

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pribinova 25
811 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3209783   Dátum zverejnenia: 28.11.2017