Riaditeľ hotela ****

HRQ SK s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z našich klientov zastrešujeme obsadenie pracovnej pozície v jednom z najvýznamnejších centier turizmu na Slovensku - v atraktívnom prostredí Tatier, ktoré je rovnako krásne v zime ako v lete, ponúka možnosť aktívneho športu aj relaxu a prídu si v ňom na svoje návštevníci všetkých vekových kategórií.
Staňte sa súčasťou spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely, sieť športových obchodov a rôznych zážitkových aktivít.

Čo bude Vašou náplňou práce?
- vedenie hotela, zabezpečenie chodu jeho prevádzky a služieb
- koordinácia všetkých činností hotela a jeho zamestnancov
- príprava a plnenie obchodných, investičných a finančných cieľov hotela
- príprava a kontrola rozpočtu hotela/finančné plánovanie (food cost, personnel cost, atď.)
- prínos návrhov na doplnenie a rozvoj produktov a služieb hotela
- dohľad nad spokojnosťou hostí a dodržiavaním kvality poskytovaných služieb

Hľadáme kolegu, ktorý:
- má skúsenosť na podobnej pozícií a nebojí sa nových výziev
- je pro-klientsky orientovaný a má dobré organizačné schopnosti
- je sebaistý a komunikatívny
- prispeje k zlepšeniu a rozvoju chodu spoločnosti
- má záujem sa rozvíjať a uplatniť v plnej miere svoj profesijný potenciál

- práca pre spoločnosť, ktorá je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a poskytovaním turistických služieb v strednej a východnej Európe
- práca v atraktívnom prostredí vo flexibilnom a mladom kolektíve
- možnosť kariérneho rastu a rotácie v rámci hotelového reťazca
- možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program (skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod)
- v prípade potreby je zabezpečené zamestnanecké ubytovanie
- služobný automobil

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.
Výberové konanie s vhodnými kandidátmi sa bude pozostávať z osobného stretnutia priamo na centrále spoločnosti Tower 115 (pri nákupnom centre Eurovea).
Našli sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis. Prosím nezabudnite doplniť aj text: Odoslaním životopisu na e-mail [email protected] v zmysle zákona o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise prevádzkovateľom HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

Svoj súhlas dávam na dobu 5 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty a to prostredníctvom e-mailu na adresu ([email protected]) alebo písomnou formou zaslaním na adresu spoločnosti HRQ SK s. r. o. so sídlom Pribinova 25, 811 09 Bratislava.
Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta - lídra v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, sieť športových obchodov a rôznych zážitkových aktivít.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- komunikatívnosť a profesionálne vystupovanie
- on the floor človek
- organizačné schopnosti, schopnosť viesť tím
- sebaistota a vysoká profesionalita
- asertivita

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3178807  Dátum zverejnenia: 23.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou