Obchodný zástupca/ Obchodník

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Prievidza
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
nástupná mzda 900 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti nákupu a predaja mobilných telefónov, mobilného príslušenstva a IT techniky hľadá vhodného uchádzača na pozíciu Obchodný zástupca/ Obchodník.

-aktívne vyhľadávanie nových klientov a nových obchodných príležitosti
-prvotné kontaktovanie a oslovovenie vhodných klientov, najmä telefonicky a e-mailom
-vypracovanie, prezetnácií, cenových ponúk a objednávok
-vytváranie svojho kmeňa klientov
-udržiavanie komntaktu s klientom
-obchodné stretnutia a prezentovanie produktov spoločnosti

-práca pre mladú dynamickú spoločnosť s významným postavením na trhu v SR i ČR
-úžasný mladý kolektív
-práca na TPP
-zaškolenie
-fixná mzda/ nástupná mzda 900 eur / + následné % z predaja
-možnosť využiť Váš potenciál
-stabilita spoločnosti
-zamestnanecké zľavy na produkty
- 5 týždňov dovolenky

Ak Vas naša ponuka oslovila a mate záujem byť zaradený /á do výberového konania, Vás životopis v slovenskom a anglickom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mailovej adrese.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je rýchlo expandujúca spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom a Českom trhu, zaoberajúca sa:
Maloobchod (mobilné telefóny, príslušenstvo)
Veľkoobchod / Trading (mobilné telefóny, príslušenstvo)
Služby v oblasti telekomunikácií (servis, poradenstvo)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-prax na pozícii obchodníka , obchodného zástupcu vítaná
- hľadáme šikovných kandidátov, ktorí sa neboja komunikovať a oslovovať klientov
-silné komunikačné a prezentačné zručnosti
-obchodný duch, sales drive
-vyjednávacie zručnosti
-samostatnosť, proaktivita
-znalosť práce s PC
-časová flexibilita

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pribinova 25
811 09 Bratislava
www.hrqgroup.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Oľga Papáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 2927614   Dátum zverejnenia: 11.9.2017