Key Account manager/ Obchodník /( operačné stoly ,anesteziologické prístroje, operačné nástroje, kanyly )

HRQ SK s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste komunikatívny a samostatný? Hľadáte perspektívne pracovné uplatnenie? Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu - Key Account Manager-a/ Obchodníka / ( operačné stoly ,anesteziologické prístroje, operačné nástroje, kanyly )

- budovanie kmeňa klientov / lekárne, nemocnice, zdravotnícke zariadenia /
- aktívna akvizícia
- práca v teréne / celá SR /: obchodné rokovania, prezentácie produktov spoločnosti, nadväzovanie obchodných vzťahov, získavanie objednávok, vyjednávanie obchodných podmienok
- starastlivosť o úplnú spokojnosť klientov
- aktívne hľadanie klientov, dohodovanie si stretnutí na dennej báze, ponúkanie a predávanie produktov spoločnosti
- plánovanie, pripravovanie a realizovanie návštev podľa postupov doporučených na spoločných mítingoch
- analyzovanie informácie z terénu, monitorovanie aktivity konkurencie a potenciál regiónu
- koordinovanie a začlenenie nových klientov do zákazníckej siete
- aktívne komunikovanie s vedením spoločnosti
- pravidelný reporting
- prezentovanie svojich výsledkov na spoločných poradách
- naplňovanie cieľov spoločnosti

- motivujúce finančné ohodnotenie - zaujímavé bonusy s väzbou na dosiahnuté výsledky
- podporu Vášho profesijného vzdelávania a rastu
- zázemie spoločnosti

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala a Vaše skúsenosti, schopnosti a zručnosti zodpovedajú zadaným požiadavkám, budeme radi, keď na inzerát odpoviete a zašlete nám svoj životopis s aktuálnou fotografiou, prosím pripojte aj motivačný list, kde uvediete Vašu motiváciu pracovať na danej pozícii.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti HRQ SK s. r. o. na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu Obchodníka obsadzujeme pre nášho klienta , spoločnosť, ktorá sa zaoberá skladovaním a veľkodistribúciou humánnych liekov, zdravotníckych pomôcok, diagnostík, veterinárnych liečiv.

Požiadavky na zamestnanca

Koho hľadáme?

- človeka s preukázateľnou skúsenosťou na podobnej pozícií / obchodný zástupca, obchodník, key account manager / - ideálne človek so znalosťou medicínského prostredia a dobrý obchodnik
- niekoho, kto sa nebojí hľadať nové obchodné príležitostí
- výkon práce - celá SR
- empatického a asertívneho človeka
- organizačne a komunikačne zručného
- samostatného, zodpovedného, spoľahlivého
- pripraveného pracovať s vysokým pracovným nasadením

ĎALŠIE POŽIADAVKY:
- Obsluha PC- užívateľská
- MS Office- užívateľská
- Internet / e-mail, www / - užívateľská

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2820011  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou