Právny asistent v advokátskej kancelárii (študent)

Hronček & Partners, s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka 11591/1j, 036 01 Martin
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4,1 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študentovi, ktorý v tomto šk. roku (2023/2024) ukončí III. ročník bakalárskeho štúdia v odbore právo ponúkame pracovnú pozíciu právneho asistenta v advokátskej kancelárii formou dohody o brigádnickej práci študenta s vyhliadkou zamestnania po skončení štúdia.

Obsahom pracovnej náplne bude príprava, spracovanie a kompletizácia podkladov a jednoduchých podaní podľa pokynov a pod dohľadom senior právnikov, vypracovanie právnych rešerší, vyhľadávanie judikatúry, práca s odbornou literatúrou ako aj pomoc pri zabezpečovaní bežnej agendy advokátskej kancelárie vrátane pomocných administratívnych činností.

Práca v stabilnej, ale dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje, možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať, práca v príjemnom, mladom kolektíve, kurzy anglického jazyka, teambuildingové aktivity rôzneho charakteru.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu, pošlite prosím svoj motivačný list, životopis a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy
Microsoft Office 365 - Pokročilý

precíznosť, vysoké pracovné nasadenie a zmysel pre tímovú prácu, spoľahlivosť, diskrétnosť, samostatnosť, kreativita, dobré komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie

Advokátska kancelária Hronček & Partners, s. r. o. pôsobí v mestách Martin a Žilina. Právne služby poskytuje klientom v rámci celej SR a tiež zahraničným klientom vo všetkých oblastiach práva, s osobitným zameraním na niektoré špecifické právne oblasti. Kladieme dôraz na vysokú kvalitu poskytovaných právnych služieb s cieľom vyhovieť očakávaniam klientov a to vždy efektívne a na profesionálnej úrovni. Viac informácií o našej advokátskej kancelárii a službách, ktoré poskytujeme nájdete na www.legalfirm.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4520528  Dátum zverejnenia: 1.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,1 EUR/hod.