Advokát/ Advokátsky koncipient / Právny asistent

HRman s.r.o.

Rybné námestie, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 2 500 EUR/mesiacOdmena podľa seniority a skúseností Koncipienta/ Advokáta; bonusy podľa efektivity práce; Koncipient 1300 - 1500; Advokát 2000 - 2500; Právny asistent 6 Eur / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava právnych podaní, príprava právnych analýz a stanovísk, správa pohľadávok, pripomienkovanie zmlúv, pripravovanie výziev, podávanie platobných rozkazov, práca s Obchodným registrom, komunikácia s orgánmi verejnej moci.

Pri pozícii Právny asistent sa jedná o skrátený úväzok.

Práca v mladom kolektíve dynamicky sa rozvíjajúcej advokátskej kancelárie UHRINČAŤ - VAJDA s.r.o., lokalizovanej v centre starého mesta v hoteli Park Inn by Radisson Danube Bratislava, bezplatné parkovanie v hoteli, intenzívna spolupráca s advokátom na rozmanitých právnych podaniach z rôznych právnych oblastí, úlohy sú koncipientovi zadávané podľa jeho aktuálnych zručností so zámerom jeho postupného kariérneho rastu a zdokonaľovania, pre Koncipienta možnosť následného uplatnenia v kancelárii na pozícii Advokáta. Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu.

Postačuje poslať životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. V prípade záujmu môžete poslať aj motivačný list.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Právnické činnosti

Advokátska kancelária UHRINČAŤ - VAJDA s.r.o. poskytuje komplexné právne poradenstvo domácim, ale aj zahraničným podnikateľom vykonávajúcim podnikateľskú činnosť na území Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Advokátsky koncipient

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, schopnosť prijímať konštruktívnu kritiku,
reprezentatívne vystupovanie, zdravá sebareexia, záujem sa neustále zlepšovať; skúsenosti v právnej oblasti ochrany osobných údajov sú výhodou.

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavel Uhrinčať
Tel.: +421903556655
E-mail: poslať životopis
ID: 4620844  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac