Zodpovedný farmaceut/ka

HRman s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacmesačná mzda s odmenami až do výšky 2.100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do úspešnej lekárne hľadáme skúseného Zodpovedného farmaceuta/farmaceutku na 8h úväzok, ktorého hlavnou úlohou bude:

• zodpovednosť za plynulý chod prevádzky vrátane koordinácie a zaškoľovanie personálu
• komplexné poskytovanie lekárenskej starostlivosti pacientom vrátane predaja liekov a doplnkového sortimentu, výdaja liekov na predpis a zdravotníckych pomôcok
• spracovávanie lekárskych predpisov, príprava liečiv
• vedenie potrebnej evidencie pri spracovávaní predpisov, zdravotníckych pomôcok
• kontrola stavu zásob, zabezpečenie liečiv a ostatného materiálu podľa potrieb lekárne
• poskytovanie odborného poradenstva pacientom

• profesijný rozvoj a vyššiu odbornú úroveň farmaceutickej práce
• náborový bonus 2000€
• motivačné odmeny počas celého roku (štvrťročné, polročné, ročné)
• práca 8h denne okrem víkendov a sviatkov (výnimka pohotovostné služby)
• zamestnanecká karta s možnosťou výhodných nákupov
• nadštandardné kreditované semináre
• profesionálne spoločenské podujatia s odborníkmi zo sektoru zdravotníctva a farmácie
• príjemné pracovné prostredie s odborným prístupom

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, prosím, pošlite nám Váš životopis. Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Perspektívna farmaceutická spoločnosť s niekoľkoročnou históriou s pôsobnosťou na celom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceut

Počet rokov praxe

1

• VŠ vzdelanie v odbore farmaceut s atestáciou
• komunikačné zručnosti
• odbornosť a zodpovednosť
• ochota poradenstva
• odborný a empatický prístup k pacientom
• kolegiálny
• chuť ďalej sa vzdelávať

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4379125  Dátum zverejnenia: 18.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac