Špecialista VBS

HRman s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta minimálne však od 1800 EUR brutto základný plat, + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných skriptovačov! Ponúkame možnosť rásť vedomostne aj kariérne, stabilnú prácu v mladom kolektíve, podporu 3. línie a vieme sa dohodnúť aj na vysokej miere home office až 100%

Čomu sa budete venovať:
- úprava skriptov na automatizáciu pracovných procesov
- implementácia požiadaviek na základe Change managementu
- tvorba a priebežná aktualizácia operačnej a systémovej dokumentácie
- pracovná pohotovosť

- zabezpečené vzdelávanie, možnosť posunu v kariére, hradené jazykové kurzy
- 100 % práca z domu, alebo v sídle spoločnosti v Nitre alebo Prešove s možnosťou home office podľa potreby

K žiadosti Vás prosíme priložiť životopis v anglickom jazyku. Budeme kontaktovať všetkých záujemcov. Ak Váš životopis nebude spĺňať dané kritériá, možno pre Vás budeme mať inú ponuku.
Ponuka platí do zmazania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Prosperujúci korporát s dobrým menom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Active Directory (Windows) - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s Windows Server
- Visual Basic Scripting znalosť je podmienkou
- práca v tíme

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4132934  Dátum zverejnenia: 30.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac