Reagujte bez životopisu

Operátor výroby v Nitre s pohodlnou dopravou

HRman s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
671 - 990 EUR/mesiacOd druhého mesiaca zvýšenie mzdy! Mesačné prémie od prvého mesiaca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí z Nitry a okolia, uprednostňujeme mužov. Sme solídna firma, ponúkame možnosť dlhodobej spolupráce.
- obsluha vstrekolisov (odoberanie dielov zo stroja, ich kontrola a opracovanie)
- obsluha montážnych liniek, prípadne ručná montáž
- kontrola kvality vyrobených komponentov
- evidencia vyrobených kusov
- práca v stoji
- práca 8 hodín denne, na 3 zmeny (týždeň ranná, týždeň poobedná a týždeň nočná zmena)
Práca nie je náročná. Ubytovanie neposkytujeme.

- dochádzková prémia 28,21€
- mesačné prémie až do 160 EUR, väčšina zamestnancov dostáva plnú sumu
- zabezpečená teplá strava vo firemnej jedálni
- zabezpečené pracovné oblečenie
- zastávka MHD priamo pred firmou

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Vašu žiadosť s telefónnym číslom a my Vás budeme ďalej kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou plastových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preferujeme manuálne zručných ľudí so skúsenosťami v oblasti automotive, alebo elektrotechnického priemyslu.

Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby, vrátane administratívnej podpory a špecializovaného poradenstva všetkým firmám v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HRman, s.r.o.
Piaristická 2
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Pašková
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3877717  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 671 EUR/mesiac