Operátor výroby na pozdĺžnej strihacej linke

HRman s.r.o.

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700€ + kompenzácia dopravy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výroby – mužov, ktorých náplňou práce bude:
• obsluha a nastavovanie strihacej linky
• odbaľovanie a balenie zvitkov
• výroba drevených paliet
• práca s plechom
• 2 – zmenná prevádzka

• Stravné lístky
• Letný a vianočný bonus (13. a 14. plat)
• Kompenzácia dopravy
• Odmeny na základe osobného hodnotenia
• Odmeny za zlepšovacie návrhy
• Každoročný nárast miezd na základe osobného hodnotenia zamestnanca

Iné benefity spoločnosti:
• Odborné školenia potrebné pre výkon práce na náklady zamestnávateľa (VZV, žeriavy)
• Nadčasy preplácané nad rámec zákona ( sviatky, nedele 100%)
• Čisté pracovné prostredie
• Flexibilita pracovných pozícií

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť POSS - SLPC s.r.o. bola založená v roku 2007 ako dcérska spoločnosť spoločností Samsung C & T Corporation, Samsung C&T Deutschland a spoločnosti POSCO.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby pre malé a stredné firmy, vrátane administratívnej podpory a špecializovaného poradenstva všetkým firmám v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HRman, s.r.o.
Piaristická 2
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Tóthová
Tel.: +421910558888
E-mail: poslať životopis
ID: 3483233   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700€ + kompenzácia dopravy