Operátor logistiky

HRman s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
20.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
4,66 - 4,89 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca len na ranné zmeny
• výstupná kontrola
• príprava malých dielov priamo zákazníkovi
• kontrola správnosti materiálu
• zakladanie etikiet
• vychystávanie dielov podľa baliacej inštrukcie

• práca na pracovnú zmluvu
• dochádzková prémia
• mesačné prémie

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel vo svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• držiteľ platného preukazu na VZV
• preferujeme manuálne zručných ľudí so skúsenosťami v oblasti automotive, alebo elektrotechnického priemyslu

Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby, vrátane poskytovania bezpečnostnotechnickej služby a služby technika PO pre klientov spoločnosti

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3462249  Dátum zverejnenia: 2.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,66 - 4,89 €/hod.