Supervízor / Vedúci prevádzky

HRman s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme supervízora, ktorý dohliada na výrobný proces a riadi tím zamestnancov. V jeho náplni práce je aj zabezpečovanie dodržiavania pracovných plánov a špecifikácií a oznamovanie aktivity. Súčasne koordinuje doručenie, vykladanie, nakladanie a uskladnenie materiálov.

• Zostavenie výrobného plánu
• Riadenie a koordinovanie materiálov, nástrojov a prepravy, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie činnosti
• Zabezpečovanie správneho fungovania všetkých zariadení a včasné riadenie údržby v prípade potreby
• Preskúmanie a kontrola všetkých výrobných dokumentov.
• Zostavenie záznamov o danej činnosti
• Implementácia a realizácia postupov pre zabezpečenie efektívnosti a minimalizáciu času prestojov
• V prípade potreby prehliadanie prepravy a materiálov, registrácia a hlásenie pohybov
• Zabezpečovanie potrebného zaškolenia zamestnancov a vykonávanie vyhodnocovania ich výkonnosti
• Zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku v objektoch
• Podporovanie neustáleho zlepšovania práce svojich zamestnancov a zdieľanie svojich vedomostí s ostatnými kolegami
• Motivovanie, riadenie a rozvíjanie profesionálneho života svojich zamestnancov a v prípade potreby uplatnenie disciplinárneho režimu
• Zabezpečovanie bezpečnosti v súlade so špecifikáciami produktov a správnym riadením odpadov
• Riadenie núdzových prípadov s dostupnými prostriedkami
• Zabezpečovanie požadovanej úrovne organizácie, poriadku a čistoty
• Propagovanie stanovených hodnôt a cieľov spoločnosti medzi spolupracovníkmi svojim vlastným príkladom
• Zastupovanie spoločnosti počas externých auditov a pred rôznymi akcionármi

• Práca v nadnárodnej spoločnosti
• Dochádzkový bonus
• Príspevok na dopravu

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty . V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa recykláciou kovov a ďalšími pomocnými službami pre výrobný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Aspoň 3-ročná prax v priemyselnom prostredí v oceliarskom priemysle, v metalurgií, v kovoobrábaní alebo v automobilovom priemysle.
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Znalosti v oblasti údržby
• Znalosť zdravotných a bezpečnostných predpisov
• Organizačné a riadiace schopnosti

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3306863  Dátum zverejnenia: 11.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200€