Vedúci vnútroštátnej dopravy (Ref. č.: PPO_1017)

HRman s.r.o.

Miesto práce
Levice
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za efektívne plánovanie a riadenie internej a externej vnútroštátnej dopravy
• efektívne využívanie vozového parku a jeho údržba

• atraktívna ročná manažérska odmena

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty . V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je zahraničná výrobná spoločnosť pôsobiaca v Nitrianskom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B, C, E

• prax v doprave
• predchádzajúce skúsenosti s vedením ľudí výhodou
• VP sk. B, C, E a ochota zaskočiť v prípade potreby za vodiča (ak napr. neplánovane vypadne)
• komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, spoľahlivosť
• dobré organizačné schopnosti
• znalosť práce s PC (word, excel)
• aktívna znalosť anglického jazyka výhodou

Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby pre malé a stredné firmy, vrátane administratívnej podpory a špecializovaného poradenstva všetkým firmám v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HRman, s.r.o.
Piaristická 2
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adela Koppanová
Tel.: 0902556677
E-mail: poslať životopis
ID: 3216213   Dátum zverejnenia: 8.11.2017