Technik

HRman s.r.o.

Miesto práce
Na Pasienkoch 10, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fyzicky zdatného a technicky zručného operátra výroby, ktorého náplňou práce bude:

• obsluha výrobnej linky na výrobu plastových kompozitov (nejedná sa o pásovú prácu)
• nastavovanie a obsluha častí tejto linky a dohliadanie na jej správny a nepretržitý chod
• súčinnosť s elektromechanikom pri pravidelných údržbách, čistení a bežných opráv
• sledovanie a evidencia parametrov výrobku a produkcie
• vizuálna kontrola
• práca na 4 zmeny (12h)
• dodržiavanie pravidiel BOZP a OOPP

• prehodnotenie základnej mesačnej mzdy po skúšobnej dobe podľa zručností a nadobudnutých vedomostí
• zaujímavý mesačný odmeňovací systém
• garancia 13.platu
• zabezpečenie "domáceho" stravovania a ovocia, plne hradené zamestnávateľom
• teplé nápoje (káva, čaj) plne hradené zamestnávateľom
• príspevky pri jubileu, narodení dieťaťa, sobáša, atď.
• práca v dobrom kolektíve rodinného charakteru, cca 40 zamestnancov
• možnosť profesného rastu, v ktorom Vás spoločnosť rada podporí
• ďalšie vzdelávanie a rozvoj

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty s označením „QPC_17“. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť, pre ktorú pozíciu obsadzujeme je zameraná na výrobu kompozitových častí pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technická zdatnosť
• predchádzajúce skúsenosti vo výrobe výhodou
• manuálna zručnosť
• samostatnosť
• precíznosť, dôslednosť

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3187857  Dátum zverejnenia: 22.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€