Operátor výroby, mzda 750 - 850€

HRman s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Trojzmenná prevádzka
• Obsluhovanie vstrekovacích strojov a montážnych zariadení
• Vykonávanie autonómnej údržby na strojoch a nástrojoch podľa noriem
• Kontrola kvality
• Zhromažďovanie údajov o výrobe a odpade
• Podieľanie sa na kvalitatívnej analýze nepodarkov a analýze porúch
• Účasť na kontinuálnom zlepšovaní vo výrobnom procese

• Práca na pracovnú zmluvu
• Dochádzková prémia
• Mesačné prémie
• Príplatok a stravný lístok za nočnú zmenu

• DOPRAVA ANI UBYTOVANIE NIE JE ZABEZPEČENÉ!

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel vo svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preferujeme manuálne zručných ľudí so skúsenosťami v oblasti automotive, alebo elektrotechnického priemyslu.

Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby pre malé a stredné firmy, vrátane administratívnej podpory a špecializovaného poradenstva všetkým firmám v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HRman, s.r.o.
Piaristická 2
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 2851328   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750