Špecialista pre nábor a výber

HRman s.r.o.

Miesto práce
Piaristická 2, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Máš ukončené VŠ vzdelanie so špecializáciou jednoodborovej psychológie?
• Chceš dlhodobo žiť a pracovať v Nitre?
• Baví Ťa komunikovať s ľuďmi a pracovať s nimi?
• Chápeš význam slov zodpovednosť, samostatnosť, ctižiadosť, dôslednosť a zákaznícka orientácia? Dokážeš ho napĺňať?
• Vieš si plánovať čas a zorganizovať aktivity?
• Dohovoríš sa po anglicky, máš vodičák, základné PC zručnosti a zmysel pre humor?
• To ostatné Ťa naučíme...

• práca na celý úväzok, vhodná aj na návrat do práce po materskej
• ponúkame otvorenú komunikáciu a nadštandardné vzťahy v tíme
• používanie moderných psychodiagnostických techník

Na stretnutie pozveme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať čo najviac definovaných kritérií. Odpovieme všetkým.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia, jednoodborové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Human - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby pre malé a stredné firmy, vrátane administratívnej podpory a špecializovaného poradenstva všetkým firmám v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Piaristická 2
94901 Nitra
ID: 2671476   Dátum zverejnenia: 30.11.2017