Reagujte bez životopisu

Samostatná čašníčka

HRJ s. r. o.

Miesto práce
Lazaretská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 EUR/hod.možnosť podielu z tržby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme samostatnú čašnícku/ výčapníka do pivárne Gallery Šenk -Richtár Jakub, Lazaretská 27, Bratislava.
Ide sa hlavne o čapovanie a vynášanie piva a nápojov. Kuchyňa je jednoduchá prevažne studená vhodná k pivu.
Pracovná doba 15:00 - 23:00 hod. Plat 6,50 € netto, základ 50€ netto na zmenu/deň.
Viac informácií na tel.: 0915996908, Ján Tribulík

nealko nápoje počas zmeny zdarma. Možnosť podielu z tržby.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť sa zameriava na prevádzku pivarne a pivovaru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3217097  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.