Vývojový konštruktér

Hriňovské strojárne, a.s. Hriňová

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
10.10.2020
1 200 - 1 600 EUR/mesiac13. - 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za návrh a vývoj prevodoviek pre cestné a stavebné stroje, poľnotechniku, veternú energetiku, drobnej záhradnej techniky a pod.
- sledovanie a vyhodnocovanie trendov v oblasti konštrukcie prevodoviek, poľnohospodárskej a stavebnej techniky

- možnosť ďalšieho vzdelávania sa a odborného rastu
- účasť na domácich a zahraničných veľtrhoch a konferenciách
- 13. /14.plat
- príjemné pracovné prostredie
- príspevok zamestnávateľa na stravu
- pravidelné zvyšovanie platu

Informácie o výberovom konaní

- životopis zaslať emailom na adresu: [email protected]
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo - konštrukcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Expert
AutoCAD - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

úspešné absolvovanie štúdia:
- Strojnícka fakulta ŽU, odbor: Konštrukcia strojov a zariadení
- Strojnícka fakulta TÚ v Košiciach, odbor: stroje a zariadenia pre stavebníctvo, poľnohospodárstvo a úpravníctvo / strojné inžinierstvo
- Strojnícka fakulta STÚ v Bratislave, štúdijný program: stroje a zariadenia pre stavebníctvo, úpravníctvo a poľnohospodárstvo
- resp. adekvátne technické vzdelanie

- vývoj a výroba prevodoviek, náprav, malotraktorov AGZAT, držiteľ certifikátu kvality EN ISO 9001:2015

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3965935  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac