Technológ v strojárskej výrobe (pozícia vhodná aj pre absolventa)

Hriňovské strojárne, a.s. Hriňová

Miesto práce
Hriňová
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac+13. / 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh a implementácia optimálnej technológie výroby
- Zvyšovanie produktivity a zefektívňovanie výrobného procesu
- Analýza výrobných dát (produktivita, prestoje, nepodarky...) a návrh nápravných opatrení
- Zlepšovanie výrobného toku, odstraňovanie úzkych miest
- Riadenie technických zmien, práca s technickou dokumentáciou
- Určenie sledu operácií, spôsobu kontroly a merania výrobkov
- Definovanie požiadaviek na výrobné nástroje a meradlá

- možnosť získania stabilného zamestnania v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a
potenciálom rozvoja
- možnosť osobnostného a profesionálneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.7.2020 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Je požadované vzdelanie v jednom z nasledujúcich štúdijných odborov: Strojárske technológie / Automatizované výrobné systémy/ Výrobné technológie/Priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vývoj a výroba prevodoviek, náprav, držiteľ certifikátu kvality EN ISO 9001:2015

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hriňovské strojárne, a.s.
Partizánska cesta 1465
962 05 Hriňová

Kontakt

ID: 2489242  Dátum zverejnenia: 19.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac