Pracovník v reklame, webmaster

HRIKO, s.r.o.

Miesto práce
Zadná 1941-7, Prievidza
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac13 plat, príspevok na dovolenku, provízia za zrealizovanú zákazku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne a pravidelné vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov (direct email,
portal, telefonicky), prieskum trhu
- správa sociálnych sietí facebook, instagram, linkedIn...
- cit pre fotografiu/fotenie, tvorba videí
- kreativita pre tvorbe, dizajne a správe webových stránok
- vítaná je znalosť práce v prostredí wordpress, správa webu, administrácia webu

práca v mladom dynamickom kolektíve, 13. plat, služobný telefón, príspevok na dovolenku,
zaujímavé provízie za každý zrealizovaný obchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pracovník v online reklame

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop. Corel Draw - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

on line reklama

Komunikatívnosť a schopnosť viesť rozhovory, skúsenosti s online reklamou

Sme kreatívna reklamná agentúra, ktorá pomáha klientom v oblasti prezentácie služieb a produktov aj v digitálnom svete.
Našim klientom pomáhame budovať ich Facebook stránky, Instagram profily, promovať ich web, natáčať, fotiť a tvoriť komplexný balíček digitálnej starostlivosti v oblasti marketingu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

HRIKO s.r.o.
Zadná 1941-7
97101 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Norbert Hrivňák
Tel.: +421908595211
E-mail: poslať životopis
ID: 3963679  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac