Skladník náhradných dielov

Hriadeľ, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
september 2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiaczáklad 900 Eur + mesačný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie, vykladanie a kontrola tovaru
- vychystávanie tovaru pre predajne, zákazníkov, servis, vratky a export
- vytvárať skladové miesto kódy pre tovar a ich kontrola
- riešenie e-shop objednávok a ich príprava
- starostlivosť a usporiadanie tovaru v jednotlivých skladoch firmy
- kontrola dodacích listov, faktúr a ďalších sprievodných dokumentov
- práca s katalógmi náhradných dielov a doplnkového sortimentu
- kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí,
ukladanie a skladovanie tovaru
- zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru
v sklade, kontrola záručných lehôt skladových zásob.
- aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie
záznamov o zásobách tovaru - rozvoz tovaru k zákazníkom
- administratívna činnosť – fakturácia, vedenia skladového hospodárstva
- práca v systéme SAP-e a skladovými zásobami
- riešenie a evidencia reklamácii prip. vratiek tovaru
- spolupráca pri vykládke kamiónov
- práca a obsluha VZV
- aktívna spolupráca s obchodným a servisným oddelením
- poskytovanie podpory k predávaným produktom

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť sebarealizácie
- motivujúce ohodnotenie
- mobilný telefón
- firemné akcie a školenia
- stravné lístky

Na výberové konanie budú pozvaní tí uchádzači, ktorí vyhovejú zadaným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske, technické, strojárske, obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v sklade, logistike výhodou
- flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť,
iniciatíva, vysoké pracovné nasadenie a
orientácia na výsledok
- znalosť skladového hospodárstva výhodou
- schopnosť riešiť technické a logické otázky
v oblasti logistiky, skladu , predajne a
poľnohospodárstva
- maďarský jazyk výhodou nie však
podmienkou
- platný preukaz VZV výhodou

Predaj a servis poľnohospodárskej techniky, predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4506503  Dátum zverejnenia: 7.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac