Servisný technik

Hriadeľ, spol. s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
september 2023
700 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vykonávanie záručného a po záručného servisu na poľnohospodárskych strojoch prémiových značiek , starostlivosť a údržba strojového parku, predvádzanie poľnohospodárskej techniky zákazníkom.

Zabezpečenie kvalitných školení , školenia aj v zahraničí, práca v stabilnej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu 28 rokov, možnosť osobného rastu, ohodnotenie podľa výkonu.

Na výberové konanie pozývame uchádzačov, ktorí vyhovejú zadaným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, poľnohospodárske

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

servisu

Počet rokov praxe

2

pracovné skúsenosti v oblasti vykonávania servisu - minimálne 2 roky
zodpovedný prístup k práci, chuť učiť sa, flexibilita,samostatnosť, ochota cestovať, manuálna zručnosť, zmysel pre poriadok, vodičské oprávnenie na traktor - výhodou

Predaj a servis poľnohospodárskej techniky, predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4054840  Dátum zverejnenia: 21.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac