Marketingový špecialista

HRcomm

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac13. a 14. plat na základe splnených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• realizácia marketingovej a komunikačnej politiky HRcomm
• zodpovednosť za obsah a aktuálnosť informácií o HRcomm na sociálnych sieťach (Facebook, LindkedIn, Instagram),
• príprava pozvánok a komunikácie na HRcomm a partnerské podujatia
• zodpovednosť za dizajn, náplň a aktualizáciu firemnej webovej stránky
• vydávanie online newslettera HRcomm - 5x ročne
• organizačné zabezpečenie projektov „HR Inovácia“ a „HR Startupy“, aktívna spolupráca s projektovými tímami
• zodpovednosť za organizáciu akcií v rámci regionálnych podujatí prezenčnou formou (Bratislava, Trnava, Žilina, Košice ai.) resp. online
• organizačné zabezpečenie a aktívna účasť na workshopoch pre mladých HRistov
• spolupráca s Európskou HR asociáciou (EAPM), svetovou HR asociáciou (WFPMA) a so zahraničnými asociáciami združenými pod EAPM

Zaujímavá a rôznorodá práca v malom príjemnom kolektíve
Inšpiratívne projekty
Flexibilný pracovný čas
13. a 14. plat na základe splnených cieľov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, masmediálna komunikácia, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, proaktivita, výborné organizačné a komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, skúsenosti s prácou v redakčnom systéme výhodou

HRcomm už viac ako 28 rokov podporuje profesionalitu a napomáha nastavovať štandardy v rámci HR procesov. Predstavuje rešpektovanú platformu, ktorej hlavným cieľom je inšpirovať, zdieľať, podporovať a prinášať inovácie. Sme profesné záujmové združenie so 135 členmi a naša členská základňa má zastúpenie vo všetkých sektoroch trhu. Našimi aktivitami spájame HR komunitu a vytvárame priestor pre výmenu skúseností s úspešnými zrealizovanými projektami. Spolupracujeme s renomovanými profesionálmi nielen zo Slovenska, ale aj na medzinárodnej úrovni. HRcomm je členom EAPM - European Association of People Management a WFPMA – World Federation of People Management Associations, spolupracujeme s partnerskými asociáciami prevažne v Európe. HRcomm je hlas HR komunity, ktorý má za ciel vplývať na tvorbu profesionálneho prostredia na pracovnom trhu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4216409  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac