Fakturant/ka s maďarským jazykom

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1.500 € + ďalšie motivujúce obchodné odmeny budu komunikované na pohovore. 13-14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce:

- Administratívna činnosť
- Priebežné zadávanie dát pre fakturáciu do firemného SW Pohoda a samotná fakturácia
- Vykonávanie spätnej kontroly faktúr a podkladov k fakturácií.
- Vedenie registračnej pokladne
- Komunikovanie s odberateľmi a dodávateľmi, riešenie prípadných nezrovnalostí.
- Zodpovednosť za spracovanie odberateľských objednávok
- Inventarizácia skladových zásob
- Vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov
- Robenie objednávok tovaru na určené komodity
- Plnenie operatívnych úloh
- Príprava podkladov pre nadriadených
- Kontrola a úprava zákazníckych cien
- Aktívna kooperácia a komunikácia s ostatnými internými oddeleniami
- Dennodenná komunikácia v maďarskom jazyku
- Ďalšie ad hoc úlohy podľa pokynov nadriadených - pomoc v rámci celého obchodného oddelenia, vďaka čomu získaš cenné skúsenosti
- V prípade potreby komunikácia so zahraničnými dodávateľmi a obchodnými manažérmi výrobcu

Zázemie v stabilnej, neustále rastúcej spoločnosti s vybudovaným menom na slovenskom trhu
Odborné zaškolenie, aktívna podpora zo strany top manažmentu spoločnosti
Portfólio kvalitných originálnych produktov od renomovaných spoločností
Priateľský kolektív zamestnancov
Motivujúce finančné ohodnotenie + ďalšie benefity od spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Etablovaná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti distribúcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Hľadáme slušnú, prívetivú, ochotnú a komunikatívnu osobu s pohotovými reakciami, rýchlymi odpoveďami na otázky, so schopnosťou robiť veci systematicky a načas, so zmyslom pre poriadok, zameranú na presnosť a detaily.
• Znalosť práce s počítačom - Microsoft Word, Excel, Outlook, Internet – mierne pokročilý
• Skúsenosti s fakturáciou, ovládanie programu Pohoda výhodou
• Skúsenosti s balíkom MS Office na úrovni pokročilý
• Ochota učiť sa, záujem o riešenie problémov
• Profesionálne vystupovanie a výborné komunikačné zručnosti
• Entuziazmus a orientácia na výsledok
• Tímový duch, aktívny a inovatívny prístup
• Spoľahlivosť, samostatnosť, lojálnosť , precíznosť, trpezlivosť
• Zmysel pre zodpovednosť ale i zmysel pre humor

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4465029  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac