Operátor chemickej výroby

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
950 - 1 150 EUR/mesiac-presná mzda bude stanovená na základe skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Operátor chemickej výroby, ktorého náplňou práce je:

-obsluhuje výrobné zariadenia v súlade s technologickou a prevádzkovou dokumentáciou
-podieľa sa na riadení výrobného procesu pomocou riadiaceho systému
-vykonáva činnosti v systéme riadenia na základe pokynov nadriadeného
-prijíma, vyhodnocuje, potvrdzuje správy z riadiaceho systému
-zaznamenáva dáta, zhromažďuje vzorky a opravuje menšie prevádzkové nezrovnalosti
-zabezpečuje potrebné činnosti k správnemu chodu výrobného procesu vo vonkajších priestoroch výroby
-plní ďalšie úlohy súvisiace s procesom výroby- vykládka/nakládka surovín, konečných produktov, plnenie/balenie produktov
-všetky úlohy a činnosti vykonáva s dôrazom na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci a protipožiarnu ochranu
-práca je v nepretržitej prevádzke, 7,5 hodinové zmeny

-práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
-príjemný pracovný kolektív
-kvalitné zaškolenie
-ročná finančná odmena

Ak Vás ponuka zaujala a chcete sa uchádzať o zamestnanie v našej firme, budeme očakávať Vašu žiadosť o prijatie do zamestnania vrátane štruktúrovaného životopisu.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, vyrozumieme však iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane údajov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť SLOVECA, Sasol Slovakia. Sasol na Slovensku je súčasťou chemickej divízie skupiny Sasol. Sasol je celosvetová chemická a energetická spoločnosť pôsobiaca v 30 krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chemické, resp. technické

Počet rokov praxe

3

-dôslednosť
-tímová spolupráca
-flexibilita
-komunikatívnosť

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4432703  Dátum zverejnenia: 5.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac