Senior PHP Web Developer (Full stack)

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 700 EUR/mesiac- od 1800 EUR + 30% variabilná zlozka. Finálna mzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta - horna hranica mzdy 2700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj webového zákazníckeho SW riešenia
- výzvy architektonického návrhu a vývoja nového riešenia, redizajn súčastného riešenia
- implementácia automatizovaných testov a notifikácií zabezpečujúcich stabilitu a robustnosť riešenia
- spolupráca na tvorbe analýz a návrhov riešení jednotlivých modulov
- komunikácia s biznis útvarmi za účelom vyjasnenia zadania a pochopenia výsledného cieľa vývoja a úprav
- návrh riešenia tvorby funkčných častí webových stránok
- spracovanie výstupov návrhu grafiky do podoby výsledného HTML/CSS/JS
- implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb a nasadenie do produkcie
- integrácia front-end, back-end elementov
- vedenie technickej dokumentácie

- home office, flexibilný pracovný čas, zamestnanecké zľavy na produkty spoločnosti

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte e-mailom na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti služieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

SQL - Expert
HTML5 - Expert
CSS - Expert
PHP - Expert

• aktívna skúsenosť s vývojom webových aplikácií
• aktívna skúsenosť s PHP (skúsenosť s niektorým moderným PHP frameworkom (Laravel, Symphony,)
• výborná znalosť objektovo orientovaného programovania
• pokročilé znalosti dizajn patternov a anti-patternov
• pokročilá znalosť princípov dizajnu škálovateľných aplikácií
• výborná znalosť HTML5, JavaScript, ES6, SQL
• výborná znalosť CSS (LESS, Sass)
• skúsenosti s používaním Web Services REST/SOAP
• skúsenosti s niektorým z repository systémov (Git)
• výhodou: znalosti automatizovaného testovania (unit testy, integračné testy a performance testy)
• výhodou: znalosť niektorého z JS frameworkow (Angular, ReactJS,...)
• výhodou: skúsenosti s návrhom a implementáciou UX princípov
• výhodou: otvorenosť novým technológiám a prístupom k implementácii riešenia

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3996349  Dátum zverejnenia: 6.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac