Špecialista pre kapitál a plánovanie

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
01.04.2019
nástupný plat od 1200 € do 1500€ . Reálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v chemickom priemysle hľadá šikovnú kolegyňu/šikovného kolegu na pozíciu špecialistu plánovania a kapitálových zdrojov. Po kvalitnom tréningovom procese sa začleníte do teamu, v ktorom bude Vašou náplňou práce:
-spolupracovať na riadení procesu rozpočtovania a navrhovania možných investícií
-koordinácia, kontrola a aktualizácia priebehu investičných procesov v súlade s požiadavkami
-v spolupráci s ďalšími oddeleniami koordinovať prípravu kapitálového rozpočtu
-zabezpečovať analýzu nákladov a ďalších kalkulácií pred prípadnou investíciou
-ad hoc požiadavky v oblasti plánovania
-implementácia smerníc v oblasti kapitálu na miestnej úrovni

-práca v stabilnej spoločnosti v medzinárodnom prostredí
- každoročný motivačný bonus
- príspevok na III. pilier

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate požadované kritériá, zašlite nám Váš životopis poštou, e-mailom. Nezabudnite, prosím, uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Na osobný pohovor budú pozvaní vybraní kandidáti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť SLOVECA Sasol Slovakia spol.s.r.o., medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti chemického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-výhodou je prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti
-nutná je pokročilá znalosť anglického jazyka, aktívna znalosť je veľkou výhodou
-predchádzajúce skúsenosti s programom SAP R3 sú výhodou
- MS Project a/alebo AutoCad je výhodou
-zodpovednosť, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu, vysoká miera flexibility

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3586649  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 1200 € do 1500€ . Reálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.