Skladový manipulant v Raci - práca na 2 smeny ,víkendy voľné

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
800 EUR/mesiac- + variabilná zložka do 30% z mesačnej mzdy brutto, preplácané nadčasy, príspevok na dopravu 30€ BA, 40€ mimo BA - príspevok na stravné vo výške 4 eurá, 100% hradené spoločnosťou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie skladových operácií so zvereným tovarom,
- práca s nizkozdvižným vozíkom a VZV (platný preukaz)
- manipulácia s tovarom
- evidencia zásielok
- práca od pondelka do piatku na dve smeny ranná od 5:30 -14 :15 poobedná od 13:00 -21:45 hod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Poskytovateľov prepravných a logistických služieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- ochota pracovať
- precíznosť

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3495947  Dátum zverejnenia: 13.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac