Brigáda pomocné práce v sklade - priemyselný park Lozorno

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,4 EUR/hod.6,40 € /na hodinu brutto + 4 € gastrolístok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v sklade pri prebaľovaní TV komponentov.

- práca so skenerom, PC
- lepenie štítkov
- prebalenie tovaru
- práca v sklade

Práca je na 1 smenu v čase od pondelka do piatku od 8-16:30 hod.
Práca je nárazová podľa príchodu objednávok.

Práca je vhodná pre študentov ako aj seniorov.

Lokalita: WestPoint Park, DC5, Lozorno, Bratislavský kraj, Malacky

- pohodová a čistá práca
- možnosť dlhodobej spolupráce

Ak Vás ponuka zaujala a chcete sa uchádzať o zamestnanie v našej firme, budeme očakávať Vašu žiadosť o prijatie do zamestnania vrátane štruktúrovaného životopisu mailom alebo faxom. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, vyrozumieme však iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť je jednou z popredných globálnych logistických spoločností, ktorá poskytuje komplexné riešenia, implementačné a operačné možnosti v oblasti zasielateľstva, zmluvnej logistiky, správy dopravy a riadenia distribúcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť v dodržiavaní dohodnutého termínu
- automobil je výhoda na dopravu do zamestnania

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3284537  Dátum zverejnenia: 1.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,4 EUR/hod.6,40 € /na hodinu brutto + 4 € gastrolístok