Pomocné práce v sklade na poobedných smenách, Letisko

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
6,55 EUR/hod.základná mzda 6,55 EUR/hodina + 6€ stravné plne hradené firmou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce v sklade
- vykládka kamiónov
- sortovanie tovaru
- práca so skenerom
- práca s PC
- balenie

Poobedné časy:

od 15 hod do 19 hod alebo od 16 do 20 hod

a

od 15 hod  do 22 hod

Miesto práce: Letisko M.R. Štefánika, doprava individuálna
Práca je vhodná aj pre študentov, pracuje sa od pondelka do piatka, nie je potrebné pracovať každý deň.

- stabilná práca

Ak Vás ponuka zaujala a chcete sa uchádzať o zamestnanie v našej firme, budeme očakávať Vašu žiadosť o prijatie do zamestnania vrátane štruktúrovaného životopisu mailom alebo faxom. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, vyrozumieme však iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane údajov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v preprave.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- fyzická zdatnosť
- preciznosť

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Bako
E-mail: poslať životopis
ID: 2734735  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,55 EUR/hod.