Можливість для людей з України

IT developer/špecialista

HRbranding s.r.o.

Miesto práce
Krupina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
1 800 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností kandidáta preto neuvádzame hornú hranicu platu - kvalitného uchádzača vieme oceniť. Letný a vianočný bonus. Ďalšie odmeny podľa pracovného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a skúseného IT špecialistu / developera, ktorý bude zodpovedný za poskytovanie vynikajúcej IT podpory a každodennej údržby systémov pre našu klientskú základňu.

Čo bude tvojou úlohou?:
Správa a údržba informačných technológií na pracovisku.
Komunikácia s ostatnými oddeleniami IT našich pobočiek v EÚ ale aj na iných kontinentoch.
Analýza a podávanie správ z miestnych/vzdialených IT systémov v rámci EÚ vrátane znalostí databáz a analytického myslenia.
Vývoj malých lokálnych / webových softvérových aplikácií.

Osobitný pracovný čas
20 dní voľna navyše
Letný a vianočný bonus
Možnosť ubytovania
Príležitosti na rast, realizáciu vlastných nápadov a ďalšie vzdelávanie
Podpora školení, certifikácií a rozvoja interne aj externe s individuálnym prístupom

Úspešný uchádzač by mal byť schopný dobre komunikovať na všetkých úrovniach a mať schopnosť jednoducho vysvetľovať zložité IT problémy.
Ak sa vidíte v tejto pozícii, pošlite nám svoj životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zameraná na výrobu a repasovanie tonerových kaziet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
Linux - Základy
Python - Mierne pokročilý
MySQL - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pokročilá znalosť angličtiny
Dobré komunikačné zručnosti

HRbranding je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na nábor a rozvoj ľudských zdrojov pre rôzne firmy a organizácie. S naším záväzkom k osobnému prístupu a presnému pochopeniu potrieb klientov, pomáhame nájsť najvhodnejších zamestnancov pre ich tímy. Nech už je to v oblasti technológií, manažmentu alebo akýchkoľvek iných odvetví, sme tu, aby sme zabezpečili, že vaša firma má práve takých zamestnancov, akých potrebuje pre úspech.
ID: 4783768  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac