Можливість для людей з України

CLEANER /UPRATOVAČKA - RODINNÝ ZÁBAVNÝ PARK ADVENTICA

HRAVY s. r. o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
MÁJ 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacplus finančný príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme upratovačku, ktorá má rada prácu s deťmi v novom rodinnom zábavnom parku Adventica,Eurovea v Bratislave.

Práca na zmeny - 2 pracovné dni/ 2 dni voľna, od 09:30 do 21:00 hod.

Mal by si mať:
•zmysel pre zodpovednosť
•rešpektujúci prístup k deťom
•schopnosť pracovať v tíme
•zmysel pre poriadok a cit pre detail

Ponúkame vám :
-mzdu na Váš bankový účet vždy na čas

•školenia a precízne tréningy
•moderné pracovné prostredie v novom zábavnom parku
•všetko potrebné vybavenie pre prácu vrátane pracovného oblečenia
•finančný príspevok na stravu
•priateľský kolektív a výnimočné zážitky

Zveríme ti starostlivosť o čistotu a poriadok v našom zábavnom parku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme ?
-vysoký zmysel pre zodpovednosť
-čistý register trestov
-vynikajúci zákaznícky servis
-schopnosť a trpezlivosť komunikovať
-schopnosť pracovať v teame a byť teamový hráč
-flexibilita na podielaní sa pri rôznych projektových úlohach a vzájomna pomoc pri spoločných úlohách v teame

  • zmysel pre čistotu a detail

Professionally designed, built, and operated family entertainment center coming to Bratislava. It will operate in Eurovea shopping center and plans to be opened in early 2024.

The essence of ADVENTICA parks is to be fully a family centric place that invites everyone from toddlers to seniors. Both the repeat clients and one-time visitors are embraced in ADVENTICA’s vast spaces. The concept aims to foster physical movement while adapting to the modernity of gamification requirements. The park is created taking into consideration a unique set of needs in concept, form, and timelines, and it delivers consistent look and feel of ADVENTICA brand.

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristina
Tel.: +421908341605
E-mail: poslať životopis
ID: 4810700  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac