Špecialista content marketingu so zameraním na grafiku

Hravá škôlka s.r.o.

Miesto práce
Opatovská cesta 14, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
Od 1 500 EUR/mesiacTvoje ohodnotenie sa bude skladať z týchto zložiek: Fixný plat + výkonnnostné odmeny + podiely z ročnej ziskovosti firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu na pozíciu Špecialista content marketingu. Hľadáme kreatívneho človeka, ktorý sa bude starať o vizuály pre naše e-shopy, sociálne siete, interné projekty a iné grafické výstupy. Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s prácou na podobnej pozícii.

Čo bude tvojou úlohou?

- Príprava grafických výstupov pre rôzne platformy podľa zadania (tlač, web stránka, PPC kampane, newsletter).
- Príprava grafických výstupov pre sociálne siete na základe obsahového plánu.
- Príprava newslettrov a manažovanie email marketingu.
- Pomoc pri tvorbe obsahu na web (fotografovanie produktov).
- Skúsenosti s tvorbou jednoduchých videí a animácií.
- Práca na zadaniach pre potreby online/offline marketingu a sociálnych sietí.

Podmienkou na zaradenie do výberového procesu je zaslanie CV a portfólia.

- preplácané všetky nadčasy od prvej minúty
- 25% príplatok pri nadčasoch
- výkonnostné príplatky a koncoročné odmeny
- zamestnanecké zľavy na tovar
- multisport karta
- možnosť občasného home-office
- vlastné výkonné PC + príslušenstvo ktoré potrebuješ zabezpečíme
- účasť na interných školeniach
- možnosť platených externých školení a kurzov
- veľa dobrej kávy, nekonečnú selekciu čajov a snackov :)
- voľnosť v spôsobe práce v rámci systému - nerobíme mikromanažment, samostatní a zodpovední ľudia sú to čo hľadáme

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu s ukážkami svojej práce (návrh webdizajnu, loga, korporátnej identity, príspevky na sociálne siete, návrhy kreatív kampaní, banery na web, kreatívne návrhy a ďalšie reklamné formáty, ktoré si sám vytvoril) na emailovú adresu [email protected].
Na pobočke životopisy nepreberáme.
Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Creative Cloud - Pokročilý
Shopify - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Grafický dizajnér / Marketing

Počet rokov praxe

2

Od ideálneho kandídáta na túto pozíciu očakávame:
- samostatnú, kreatívnu, dynamickú a proaktívnu osobnosť,
- kreativitu a inovatívne myslenie
- orientáciu na výsledok
- dodržiavanie deadlinov
- aspoň 2 ročnú prax na podobnej pozícii
- kontinuálne vzdelávanie a sledovanie trendov v danej oblasti

Sme slovenská firma, ktorú nezastavia hranice Slovenskej republiky, zaoberajúca sa predajom a vývojom edukačných hračiek pre deti vo veku od 2 do 7 rokov. Kladieme dôraz na kvalitu materiálov a myslíme aj na ekologickú stránku. Naším cieľom je rozvíjať potenciál všetkých detí, preto je každý náš produkt zároveň aj učebnou pomôckou, ktorú v bežných obchodoch s hračkami nenájdete. Sme skvelý pracovný kolektív, ktorý ťahá za jeden povraz, na konci ktorého všetci dosahujeme spoločný cieľ.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4778629  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac