Obchodný zástupca

HRANIPEX a.s.

Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacNástupný plat od 1200 počas skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Je obchod Vaša krvná skupina a myslíte to s kariérou obchodníka            skutočne vážne?

- Viete o sebe, že rozhodne nepatríte k priemerom a na svojich doterajších pracovných výsledkoch to môžete preukázať?

- Nevadí Vám cestovanie v rámci Nitrianskeho a Trenčianskeho kraja?

Potom ste človek pre nás.

Zaujíma Vás, čo bude Vašou pracovnou náplňou:

 - kompletná starostlivosť o existujúcich zákazníkov

 - technické poradenstvo a odborná pomoc podľa požiadaviek a prianí našich zákazníkov

 - vyhľadávanie potenciálnych odberateľov

 - ovládnutie obchodnej stratégie a taktiky na základe znalostí kompletného sortimentu spoločnosti

 - detailná znalosť trhu a hľadanie nových obchodných príležitostí

 - dohľad nad realizáciou objednávok a pomoc pri riešení reklamácií, sledovanie stavu pohľadávok

 - priebežné hodnotenie výkonnosti, analýza predaja a pravidelný reporting

Zaujíma Vás, čo Vám za Vašu prácu môžeme ponúknuť my?

 - adekvátne finančné ohodnotenie

 - po úplnom zapracovaní a prevzatí regiónov budete mať nárok na zaujímavé mesačné odmeny, ak splníte zadané úlohy a ciele

 - samozrejmosťou je služobné vozidlo, ktoré budete môcť využívať aj na súkromné účely

 - budete mať k dispozícii aj potrebný mobilný telefón, notebook a tablet

 - poskytneme vám príspevok na dôchodkové pripoistenie

 - po zaškolení budete mať možnosť využívať home office

 - zabezpečíme vám pravidelné odborné školenia a jazykové kurzy s príspevkom zamestnávateľa

Zaujala Vás naša ponuka a máte chuť to s nami skúsiť? Pokiaľ áno, dajte nám o sebe vedieť a na nižšie uvedený e-mail zašlite svoj životopis, prípadne zavolajte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo potrebujete na to, aby ste uspeli na tejto pozícii?

 - mať obchodný talent a vedieť komunikovať so zákazníkmi

 - nebáť sa prevziať zodpovednosť za regióny, za ktoré ste zodpovedný

 - rýchlo sa naučiť náš sortiment a byť schopný zvládnuť občasné veľké pracovné zaťaženie

 - byť spoľahlivý, samostatný a cieľavedomý

 - byť ochotný prijímať nové výzvy, byť aktívny a dynamický

 - vlastniť vodičský preukaz skupiny B a byť aktívnym vodičom

 - ovládať anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

 - ovládať programy Excel, Word a PowerPoint

Obchodná spoločnosť - distribútor nábytkových hrán, kovaní, čističov a lepidiel

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4787002  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac